KONTAKTA OSS

KONTAKTUPPGIFTER
info@gardenliving.fi
förnamn.efternamn@gardenliving.fi
Blombutik tfn. 044 241 2510
Trädgårdsbutik tfn. 044 491 8006
Adress: Blåbackavägen 6, 02630 Esbo
FO-nummer: 2597084-7

ÖPPETTIDER 21.12.-24.12.:

Blombutiken
Mån-Fre   kl. 11-18
Lör-Sön   
kl. 10-16
6.12.           kl. 10-16
24.12.        kl. 8-12
Butiken är stangt efter jul. Vi öppnar igen ons 11.1.23. kl. 12.

Trädgårdsbutiken 
Trädgårdsbutiken är stängt för vintern och öppnar igen på våren 2023.

VD

Trädgårdsmästare, Tradenom
Anu Korpinen
044 241 2510
anu.korpinen@gardenliving.fi

BLOMBUTIK

AFM
Anni-Maija Akkanen
044 241 2510
anni-maija.akkanen@gardenliving.fi

GRÖNDESIGN

Inredningsdesigner, Fotograf BA
Henna Soronen
044 706 8955
henna.soronen@gardenliving.fi

FINANSHANTERING

Trädgårdsmästare, Tradenom
Leeni Kauhanen
044 241 2510
leeni.kauhanen@gardenliving.fi

TRÄDGÅRDSBUTIKEN

Stängt för vintern och öppnar igen på våren 2023

044 241 2510
info@gardenliving.fi

GÅRDSTJÄNSTER

Trädgårdsmästare, Växtbiolog
Anna Jacobs
050 346 3237
anna.jacobs@gardenliving.fi

Trädgårdsmästare, Tradenom
Mia Oksanen
studieledig

LANDSKAPSPLANERING

Hortonom (YH)
Vivi Andersson
040 573 6618
vivi.andersson@gardenliving.fi

Hortonom (YH)
Miia Tarkki
050 528 2390
miia.tarkki@gardenliving.fi