OTA YHTEYTTÄ

YHTEYSTIEDOT

info@gardenliving.fi
etunimi.sukunimi@gardenliving.fi
Kukkakauppa puh. 044 241 2510
Puutarhamyymälä puh. 044 4918 006
Osoite: Sinimäentie 6, 02630 Espoo
Y-tunnus: 2597084-7

AUKIOLOAIKAMME 21.11.-24.12.:
Kukkakauppa 
Ma-Pe   klo 11-18
La-Su    klo 10-16
6.12.      klo 10-16
24.12.   klo 8-12
Joulun jälkeen liikkeemme on suljettu. Avaamme jälleen
ke 11.1.23. klo 12.

Puutarhamyymälä 
Puutarhamyymälämme on suljettu talvikauden ja avaa jälleen keväällä 2023.

 

TOIMITUSJOHTAJA

Puutarhuri, Tradenomi
Anu Korpinen
044 241 2510
anu.korpinen@gardenliving.fi

KUKKAKAUPPA

MMM
Anni-Maija Akkanen
044 241 2510
anni-maija.akkanen@gardenliving.fi

VIHERSISUSTUS

Sisustussuunnittelija, Valokuvaaja BA
Henna Soronen
044 706 8955
henna.soronen@gardenliving.fi

TALOUS

Puutarhuri, Tradenomi
Leeni Kauhanen
044 241 2510
leeni.kauhanen@gardenliving.fi

PUUTARHAMYYMÄLÄ

Suljettu talvikauden ja avataan jälleen keväällä 2023.

044 241 2510
info@gardenliving.fi

PIHAPALVELUT

Puutarhuri, Kasvibiologi
Anna Jacobs
050 346 3237
anna.jacobs@gardenliving.fi

Puutarhuri, Tradenomi
Mia Oksanen
opintovapaalla

MAISEMASUUNNITTELU

Suunnitteluhortonomi (AMK)
Vivi Andersson
040 573 6618
vivi.andersson@gardenliving.fi

Suunnitteluhortonomi (AMK)
Miia Tarkki
050 528 2390
miia.tarkki@gardenliving.fi